Zapraszamy rodziców, dziadków, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pragnących się włączyć do wspólnej modlitwy za dzieci i młodzież.

Jako dorośli doświadczamy wielu konsekwencji tempa naszego życia i zmian, które na nas wpływają, jak również negatywnych skutków pandemii i sytuacji wojennej na Ukrainie. Widzimy również, jak mocno nasze zachowania i te zewnętrzne sytuacje, wpływają na dzieci i młodzież, które nie zawsze potrafią sobie poradzić z własnymi emocjami oraz procesem dojrzewania i zmian, które w nich zachodzą.

Wiemy, jak ważne jest zdobywanie wiedzy i umiejętności, by umieć wspierać dzieci i młodzież w kryzysie, dlatego przygotowaliśmy dla osób chętnych warsztaty, by móc zdobywać te umiejętności. Więcej o nich TUTAJ.

Mamy także ufność, że oprócz tej wiedzy możemy także czerpać wsparcie, mądrość i siły od Tego, który JEST Miłością i Źródłem Życia.

Podczas wspólnej modlitwy “przyjdź do Źródła” pragniemy zawierzać Bogu dzieci i młodzież, a także naszą nieumiejętność w towarzyszeniu im, mając ufność, że On “mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemyEf 3, 20.

Możesz przyłączyć się do nas:

  • osobiście uczestnicząc w spotkaniu modlitewnym w Formacyjnym Domu Młodzieży w Gdańsku, 
  • łącząc się z nami duchowo za pośrednictwem transmisji ONLINE na Fb i podejmując modlitwę w swoim miejscu zamieszkania w tym samym czasie,
  • pisząc do nas swoją konkretną intencję, imiona dzieci i młodzieży pod postem na Fb dotyczącym tego spotkania TUTAJ
  • zapraszając znajomych i bliskich do wspólnej modlitwy.

W związku z obecną sytuacją pandemii koronawirusa, wszyscy uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania aktualnych wytycznych, szczególnie dotyczących zachowania bezpiecznych odległości i noszenia maseczki.

W spotkaniu mogą uczestniczyć osoby nie mające objawów a także stwierdzonego zakażenia covid 19.


Informacje szczegółowe o spotkaniach:

  • Daty spotkań:  17 i 31 marca 2022 (godz. 19.00, zakończenie ok. godz. 20.00) 
  • Miejsce: Formacyjny Dom Młodzieży w Gdańsku – ul. Myśliwska 25 
  • Transmisja ONLINE: kanał i link transmisji podamy przed modlitwą na naszej stronie FB. Można też do nas przesłać formularz zamieszczony poniżej z prośbą o przesłanie linku na konkretny adres mailowy.

Formularz dla osób pragnących otrzymać link do transmisji ONLINE. 

This form is disabled.

Wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila do Fundacji Radość Ewangelii oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką Prywatności Fundacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Fundacja Radość Ewangelii, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, wymaganych na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).