Zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne “zaczerpnij ze Źródła”. Tym razem będziemy prosić o łaskę nawrócenia serc – dla nas i tych, którzy oddalili się od Źródła Życia.

Nawrócenie (z gr. metanoia) oznacza zmianę myślenia. Nasze myśli często są przepełnione negatywnym spojrzeniem, wartościami, które odbierają wolność i radość. Są czasem takie momenty, że o własnych siłach nie potrafimy już wskrzesić w sobie nadziei i radości życia. Czasem nawet nie jesteśmy świadomi, co nam je odbiera.

Dlatego pragniemy prosić Tego, który JEST Źródłem Życia, o łaskę zmiany myślenia i nawrócenie naszych serc, byśmy mogli żyć pełnią radości, do której zostaliśmy powołani.

Podczas naszej modlitwy będziemy zanosić intencje wszystkich osób uczestniczących w rekolekcjach i dziełach Fundacji, oraz tych, którzy dodatkowo proszą nas o modlitwę.

Możesz przyłączyć się do nas:

  • osobiście uczestnicząc w spotkaniu modlitewnym w Gdańsku, 
  • łącząc się z nami duchowo i podejmując modlitwę w swoim miejscu zamieszkania w tym samym czasie,
  • pisząc do nas swoją konkretną intencję pod postem na Fb dotyczącym tego spotkania TUTAJ
  • zapraszając znajomych i bliskich do wspólnej modlitwy.

Osobom pragnącym włączyć się duchowo do wspólnej modlitwy możemy wcześniej przesłać materiały do rozważań. Osoby zainteresowane tą formą prosimy o przesłanie formularza, który znajduje się poniżej.

Na kolejne spotkanie modlitewne zapraszamy za 2 tygodnie 🙂


W związku z obecną sytuacją pandemii koronawirusa, wszyscy uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania aktualnych wytycznych, szczególnie dotyczących zachowania bezpiecznych odległości i noszenia maseczki.

W spotkaniu mogą uczestniczyć osoby nie mające objawów a także stwierdzonego zakażenia covid 19.


Informacje szczegółowe o spotkaniu:

  • Data spotkania:  10 lutego 2022 (Msza święta o godz. 18.00, modlitwa o łaskę nawrócenia serc ok. godz. 18.45, zakończenie ok. godz. 20.00) Na kolejne spotkanie modlitewne zapraszamy za 2 tygodnie 
  • Miejsce: parafia NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku Zielonym Trójkącie – ul. Marynarki Polskiej 148

Formularz dla osób pragnących otrzymać materiały do modlitwy w łączności duchowej.

This form is disabled.

Wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila do Fundacji Radość Ewangelii oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką Prywatności Fundacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Fundacja Radość Ewangelii, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, wymaganych na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).