Wiele osób, gdy doświadczy osobistego spotkania z żyjącym Bogiem i otworzy się na łaskę wolności i uzdrowienia wewnętrznego, przez początkowy czas trwa w wielkiej radości i widzi duże zmiany w swoim życiu.

Niestety z czasem przychodzą takie chwile i sytuacje, że niektórym osobom trudno jest samemu wytrwać w tym darze wolności, a jeszcze trudniej w nim wzrastać i otwierać się na jego głębsze wymiary.

Dlatego zapraszamy osoby, które doświadczyły daru wewnętrznej wolności podczas:

 • rekolekcji “Popękane serce. I co dalej? 5 kluczy do wolności” – zapisy

 • lub modlitwy wg 5 kluczy Neala Lozano

na spotkanie ożywiające naszą wiarę i to doświadczenie pt.: “Jak trwać i wzrastać w wolności?” 

Będzie to czas na konferencję, wspólną modlitwę oraz dzielenie przy kawie i herbacie 🙂

Jeśli zbierze się grupa osób chętnych spotkania będą kontynuowane w przyszłości. 


Informacje szczegółowe o spotkaniach:

 • Data spotkania na żywo – dla osób mogących dojechać – bardzo zachęcamy do tej formy spotkania: 18 października 2021 (początek spotkania godz. 18.45, dla osób chętnych Msza w kościele o godz. 18.00, różaniec o godz. 17.30)
 • Miejsce: parafia NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku Zielonym Trójkącie
 • Data spotkania ONLINE na platformie ZOOM – dla osób NIE mogących dojechać: 25 października 2021 (początek spotkania godz. 18.45)
 • Koszt uczestnictwa: uczestnictwo jest bezpłatne (osoby chętne mogą wpłacić dowolną darowiznę na pokrycie kosztów poczęstunku, sali i wsparcie działań fundacji – NUMER KONTA)

Ilość miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia z informacjami szczegółowymi dotyczącymi spotkań zostaną wysłane do uczestników mailem.


W związku z obecnymi wytycznymi w sytuacji pandemii koronawirusa, dotyczącymi zasad bezpieczeństwa sanitarnego, zapisując się na poniższe spotkanie na żywo, należy zapoznać się i zaakceptować warunki podane poniżej.

Ufamy, że zachowanie tych wskazań i wytycznych, pomoże nam w bezpieczny i owocny sposób przeżyć spotkanie.

Obowiązujące wytyczne dotyczące zapisów i uczestnictwa w spotkaniach Fundacji, w sytuacji pandemii koronawirusa.

Osoba zapisująca i potwierdzająca chęć uczestnictwa oświadcza, że:

 • jest zdrowa i nie ma objawów zakażenia koronawirusem,
 • nie ma obowiązku przebywania na kwarantannie lub w izolacji podczas spotkania,
 • w przypadku kontaktu z osobą chorą lub mającą objawy koronawirusa w przeciągu dwu tygodni przed spotkaniem, poinformuje o tym fakcie organizatorów i zrezygnuje z uczestnictwa, chyba że przedstawi aktualne wyniki badań świadczące o braku zachorowania,
 • wyraża zgodę na mierzenie temperatury przez organizatorów przed spotkaniami,
 • zobowiązuje się do zaopatrzenia i obowiązkowego noszenia maseczki, we wszystkich pomieszczeniach i budynkach wspólnych 
 • zobowiązuje się do częstego mycia rąk mydłem z ciepłą wodą oraz dezynfekowania rąk przez wejściem do miejsc wspólnych i zachowywania bezpiecznej odległości od innych osób.

Powyższe wytyczne i zasady będą weryfikowane, wg aktualnie obowiązujących wytycznych sanitarnych, o czym będziemy informowali na bieżąco. 


 Formularz zgłoszeniowy

This form is disabled.

Wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila do Fundacji Radość Ewangelii oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką Prywatności Fundacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Fundacja Radość Ewangelii, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, wymaganych na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).