Miniony weekend dla zmęczonych negatywnym myśleniem “aby RADOŚĆ wasza była pełna” zaskakiwał wieloma pozytywnymi niespodziankami!

Każda osoba, wnosiła swoje bogactwo, a dzięki licznym warsztatom i rozmowom, mogło ono ubogacać innych i ukazywać, jak każdy z nas przeżywa inaczej wiele spraw. To też nas uczyło spojrzenia na swoje życie z innej strony 🙂

Dobrze spotykać osoby otwarte na zmiany, bo przecież każdy z nas jest powołany do pełni RADOŚCI, tylko potrzebujemy to w sobie odkrywać. I możemy się tego uczyć od siebie nawzajem.

Oczywiście nie zabrakło też czasu modlitwy i doświadczenia Bożej obecności pośród nas i w nas 🙂

Dziękujemy Wam za ten wspaniały czas.

Zapraszamy do przeczytania świadectw uczestników 🙂 jak również zobaczenia kilku wspomnień z tego czasu TUTAJ.

Świadectwo Magdy:

Dziękuję Ci Boże za czas tych wspólnych rekolekcji. Ty tu jesteś. Prowadzisz każdego z osobna i nas razem. Dziękuję Ci, że stanowczo zabraniasz mi wypowiadać moimi ustami słowa przekleństwa. Chcę trzymać mój język za zębami, aby nie ranić czyjegoś serca, nie brudzić czyjegoś życia. Weź proszę serca tych ludzi, których zraniłam słowem i ulecz je. Konferencja o motywacji przypomniała mi o moich marzeniach. Mam marzenia, mam cele i chcę je realizować zaczynając od pierwszego małego kroku. Zacznę od wyjazdu z rodziną w Bieszczady w pierwszym tygodniu wakacji. Dziękuję

Świadectwo Anny:
Bardzo dziękuję Panu Bogu za przywrócenie mi nadziei na lepsze jutro, na realizację moich marzeń. Myślę, że te rekolekcje zaowocują w przyszłości i zacznę wprowadzać zmiany w moim życiu małymi krokami. Bardzo podobały mi się wszystkie wykłady psychologiczne: o emocjach, motywacji itp.

Świadectwo:

Ważne było dla mnie spotkanie z Bogiem. Autentyczne spotkanie. Spacer z Nim, gdzie mogłam Go „dotknąć” i szczerze porozmawiać. Odpowiedział na moje pytania. Odpowiedział także z udziałem osób prowadzących. Warsztaty ukazują nową perspektywę i pielęgnują relacje ze sobą i bliźnim. Polecam, bo warto odświeżyć tego typu wiedzę, ze względu na naszą ułomność.

Świadectwo Krzysztofa:
Dziękuję Panu Bogu za marzenia, które się odświeżyły. I to było ważne.

Świadectwo:

Podczas rekolekcji doświadczyłam ponownie bliskości Pana Jezusa. Podczas modlitwy Adoracji i czytania, rozważania Pisma Świętego. Dużo słucham o Nim, oglądam, ale… no właśnie, nie za często się spotykamy. To chcę zmienić i o to będę Go prosić.

Świadectwo B. B.:
Rekolekcje te są ciekawą propozycją dla osób zabieganych, przepracowanych, zestresowanych, bo pozwalają przystanąć na chwilę, zatrzymać się i wziąć oddech – spojrzeć w górę i zobaczyć Boga. Czyli to, co najważniejsze w życiu.

Świadectwo K. A.:
Rekolekcje pozwoliły mi uświadomić sobie, że w pewnym stopniu ograniczam sama Pana Boga. Sama sobie reglamentuje łaski, którymi mnie obdarza, że muszę przestać się bać i Mu zaufać. Tak w pełni, nie połowicznie.

Świadectwo Rafała:
Dzięki warsztatom pierwszy raz w życiu świadomie sformułowałem swoje marzenie.

Świadectwo Kasi:
Bardzo ważny czas. Piękne rekolekcje. Wspaniali ludzie. Ciekawe konferencje, czas Adoracji i Mszy świętej. Umocnienie wiary, nadziei i miłości.

Świadectwo Reni:
Konferencje były przejrzyste i wnoszące zmiany w moim myśleniu. Nad wszystkim czuwał Duch Święty, który nigdy nas nie opuszcza. Czas spędzony tutaj na pewno przyniesie owoc obfity.

Świadectwo Eli:
Bardzo dziękuję Panu Bogu za ten wspólny czas, za towarzyszenie mi i wielką pomoc na realne spojrzenie, na fakty, a nie na przekonania. Bardzo jest to pomocne w podjęciu decyzji.

Świadectwo Mirki:
Dla mnie ważne było stanięcie przed obliczem Pana w prawdzie. Zostawienie wszystkiego, aby przyjrzeć się temu z dystansu. Poznawanie siebie – samookreślenie i samoświadomość. Spotkanie się z innymi ludźmi, bardziej otwartymi, z racji miejsca, że są gdzie indziej. Szukanie nowych rozwiązań.

Świadectwo:

Panu Bogu jestem wdzięczny za czas rekolekcji. Podobał mi się czas wspólnego dzielenia.

Świadectwo E.M.:
Dziękuję za czas i wskazówki jak mogę zmieniać swoje życie. Mam nadzieję, że mi pomogą.

Świadectwo Alicji:
Cieszę się, że te rekolekcje były prowadzone od strony psychologicznej. Cieszę się, że pomimo ogromnego strachu i lęku, zostałam i nie uciekłam. Wygrałam i Pan Bóg we mnie wygrał. Mimo, że dalej strasznie mi ciężko, to chcę się dać poprowadzić Bogu. Nie wiem, czy mam siłę, ale chcę Bogu to oddać.

Świadectwo Ani:
Chcę Bogu podziękować za ten czas. Fajne było połączenie strony duchowej i psychologicznej. Ważna była dla mnie Eucharystia i Adoracja. Wiem, że te rekolekcje nie były przypadkowe.

Świadectwo N.:
Te rekolekcje były dla mnie poznawaniem samego siebie, odkryciem swojego wnętrza. Znalezieniem odpowiedzi i wskazówek, których bez Pana Jezusa i Ducha Świętego nie umiałbym znaleźć. Ten temat był mi bardzo potrzebny do wejścia w głąb siebie. Bardzo głęboko. Bardzo mnie podbudował fakt, że mogłem komuś pomóc pod względem mentalnym i duchowym. Chwała Panu Jezusowi i Duchowi świętemu za cudownych ludzi i za ten cudowny czas rekolekcji.

Świadectwo A.S.:
Jestem wdzięczna za czas rekolekcji, które umocniły moją wiarę i pragnienie więzi z Bogiem.

Świadectwo O.B.:
Dziękuję Panu Bogu za uświadomienie sobie jak wielką moc ma wypowiadane słowo przeze mnie do drugiego człowieka, zarówno to złe słowo jak i dobre. Związane jest to z moim postanowieniem, z którym wyjeżdżam z tych rekolekcji, aby błogosławić innym, bo jest to bardzo ważne i może zmienić życie człowieka.

Świadectwo Ewy:
Dziękuję Panu Bogu za czas przeżycia rekolekcji. Tu miałam być. Ten czas przeżyć duchowych i konferencji będzie zmieniał mnie i moje podejście do wszystkiego co spotyka mnie w życiu codziennym. Pan Bóg jest wielki.

Świadectwo Ady:
Piękne rekolekcje, wypełnione radością – tą ziemską ale przede wszystkim duchową. Możliwość spotkania wartościowych ludzi, poznania ich wyjątkowych historii i zmagań dodało mi sił. Myślę, że wkroczę w codzienność z przekonaniem, że Pan jest blisko mnie i chce, by radość moja była pełna.

Świadectwo Ani:
Dziękuję całej wspólnocie za tak dużo dobrego, które doświadczyłam w czasie przebywania na rekolekcjach. Poczułam radość w obcowaniu w tym miejscu z innymi uczestnikami, prowadzącymi i cudownym księdzem a przede wszystkim z Panem Bogiem. Pobyt na rekolekcjach dał mi dużo nadziei w Boga i ludzi. Poczułam działanie Ducha Świętego, wiarę, nadzieję i miłość do innych. Dziękuję z głębi mojego serca.