Za nami kolejne rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego “Popękane serce. I co dalej? Droga do wolności.”. To dla nas kolejny raz doświadczenie, że Bóg czeka na każdego człowieka, by obdarzać go łaską uzdrowienia i wolności.

Zapraszamy do przeczytania świadectw uczestników 🙂

Świadectwo Wojtka:

“Bardzo bogate, obfite rekolekcje, wypełnione od początku do końca Bożą Miłością i Obecnością. Doświadczyłem tu na nowo Bożej Miłości i tego, że On jest Żywy i mówi. Wyjeżdżam stąd z konkretnym Słowem dla mnie odnośnie sytuacji, w jakiej się znajduję i co mam robić. Pan Bóg też na nowo zwrócił moją uwagę na życiodajność Eucharystii i pragnienie sięgania częściej po Pismo Święte.”

Świadectwo Ewy:

“Podczas tych rekolekcji usłyszałam słowa od Boga – “Kobieto! Odpuść sobie, daj mi to załatwić za ciebie.” Także odpuszczam, oddaję wszystko w ręce Boga. Bóg po raz kolejny przypomniał mi, że jestem Jego ukochaną córką. Jego pięknym dziełem i mam być z tego dumna, chodzić z podniesioną głową. Wyjeżdżam z postanowieniem codziennego spotykania ze Słowem Bożym.”

Świadectwo Renaty:

“Tu odnalazłam na nowo miłość, pokój i zrozumienie. Odnalazłam siebie na nowo. Umiem teraz oddzielić, to co było złe, to co się nie dało. Teraz już wiem, jak mam dalej kroczyć i wiem, Kto będzie moim przewodnikiem. Jest to mój ukochany Bóg, w Trójcy Świętej i ukochana Maryja. I te słowa “Ja jestem z tobą i zawsze będę. Nigdy cię nie zostawię. Jesteś moim odbiciem. Moja córką. Kocham cię. Twój Jezus. Nie lękaj się, bo cię wykupiłem, tyś moja” zostają w moim sercu.”

Świadectwo Julii:

“Dziękuję Ci Boże, że poprosiłeś mnie, abym otworzyła dla Ciebie choć szczelinę mojego serca. Zasmuciło mnie to, że widzisz moje zamknięcie, ale wiem, że jeśli Cię do siebie nie dopuszczę, nie będziesz mógł działać w moim życiu. Dziękuję Ci, że pozwoliłeś mi poznać Swoje Słowo, które jest żywe. Pierwszy raz doświadczyłam tej autentyczności Pisma Świętego. Dostałam odpowiedzi na moje pytania. Bardzo Ci dziękuję, że uzdrowiłeś moje serce i uleczyłeś krwawiące rany. Jestem też wdzięczna za moją kochaną Mamusię, z którą tu przyjechałam. Dziękuję Ci, że stworzyłeś mnie właśnie w jej łonie, i że dałeś mi cudowną rodzinę, która doprowadziła mnie do Ciebie. Szczególnie za to wszystko bardzo Ci dziękuję. Kocham Cię Boże.”

Świadectwo:

“Na tych rekolekcjach Jezus utwierdził mnie w tym, w jaki sposób mam Mu służyć i za Nim podążać! Wierzę, że uzdrowił moje wnętrze.”

Świadectwo:

“Dziękuję Bogu za wspaniały czas, który mi dał. Na nowo wszystko mi przypomniał, odpowiedział na moje pytania. Na tych rekolekcjach otrzymałam wolność, radość, chęć do życia. Doświadczyłam Jego obecności. Miłość jest wspaniała!” J

Świadectwo:

“Boże Ojcze, dziękuję Ci za doświadczenie miłości i przyjęcia mnie w mojej biedzie. Dziękuję za Słowo “wyryłem cię na obu Mych dłoniach”, które z ciepłem miłości wypełniło mnie do głębi.”

Świadectwo:

“Na rekolekcjach bardzo ważne było dla mnie doświadczenie przebaczenia po raz kolejny – bo wiem, że to proces i na nowo wyrzeczenie się wszelkiego zła. Doświadczyłam również tchnienia Życia jako daru i jako zadania.”

Świadectwo Katarzyny:

“Panie Boże, dziękuję Ci za te rekolekcje, bo doświadczyłam tu, jak wielkim darem jest drugi człowiek, i jak wspaniale mnie nim obdarzasz, i że wielki jest ten, kto ma w sobie wielką miłość. Czuję, że owoce tego czasu będą się dziać. Nie to, że wierzę, ja wiem i czekam.”

Świadectwo:

“Dziękuję Ci Boże za te rekolekcje, na których spotkałam Twojego Syna twarzą w twarz w Słowie Bożym i Adoracji. W Jego bezmiernych oczach ujrzałam Miłość do mnie i pragnienie mnie Magdaleny.”

Świadectwo Krzysztofa:

“Jezu, dziękuję Tobie za doświadczenie miłości. Doświadczenie miłości Twojej do mnie, doświadczenie miłości drugiego człowieka. Dzięki temu chcę dawać jeszcze mocniej i jeszcze więcej siebie innym.”

Świadectwo:

“Całe życie należałam do klubu “popękanych serc”. Na tych rekolekcjach Pan Bóg kolejny raz się upomniał o mnie i zaprosił do klubu “wolnych serc”. Uzdrowił mnie z trudnych wspomnień i wiem, że chce to robić nadal! Chwała Panu.”

Świadectwo Łukasza:

“Panie Boże, dziękuję Ci za Słowo Boże, które do mnie skierowałeś, i że mogłem odkrywać Ciebie na nowo. Za dar spowiedzi świętej i kapłana, który był moim spowiednikiem.”

Świadectwo:

“Panie Boże dziękuję Ci za to, że dałeś mi doświadczyć żywego Kościoła; że z ludzi, którzy się nie znali, stworzyłeś prawdziwą wspólnotę. Za dar Twojego Słowa, Eucharystii i wspólnoty. Za atmosferę ciepła, zrozumienia i akceptacji.”

Świadectwo Anety:

“Dziękuję Ci Boże, że przywróciłeś mi w sercu obraz kochającego Ojca, który z czułością mówi “JA JESTEM” i cię nie zostawię. Ojca, który jest tylko światłością i nie ma w Nim żadnej ciemności.”

Świadectwo Doroty:

“Dziękuję Tobie Boże za to, że dałeś mi odwagę udziału w Twoim dziele. To Ty wiesz co jest dla mnie najlepsze. Pomimo mojego lęku i strachu otworzyłeś moje serce ku wolności. Uczysz mnie miłości do Ciebie, drugiego człowieka i samej siebie. Dziękuję Tobie Boże!” 

Świadectwo:

“Rekolekcje były dla mnie czasem odpoczynku od codzienności, czasem przebywania z Bogiem, poczuciem Jego bliskości. Dziękuję Bogu za ludzi, których dane mi było tu spotkać, poznać ich historię i trudności, z którymi się borykają. Pozwoliło mi to zobaczyć, że nie jestem sama ze swoimi pęknięciami i bólem.”