spoTKANIE Z CYKLU – COŚ DLA DUCHA I DLA CIAŁA

Zaproszenie na spoTKANIE “Kobiety w Adwencie – o relacjach SŁÓW kilka… reszta w praktyce… ” kierujemy do Pań, które pragną zatrzymać się, by wspólnie odkrywać tajemnicę powołania do tworzenia relacji każdej z nas i przeżyć wyjątkowe spotkanie w kobiecym gronie.

Czuwanie i cierpliwość są wpisane w naturę Kobiety, którą Bóg włączył w tajemnicę przekazywania życia i budowania relacji. Do tego obdarował nas wrażliwością na piękno i włączył nas w uczestnictwo procesu stwarzania – “na Swój obraz i podobieństwo”.

Dotkniemy też tematu, jakie znaczenie w budowaniu relacji mają wypowiedziane lub zapisane słowa, ich liczba oraz sposób przekazu.

Będzie to również czas odkrywania naszej wrażliwości i zdolności tworzenia piękna.

W ramach spotkania czeka nas:

  • konferencja pt. “O relacjach SŁÓW kilka… reszta w praktyce…”
  • czas rozmów i relacji
  • adwentowy poczęstunek
  • warsztaty i własnoręczne przygotowywanie kartek świątecznych

Materiały potrzebne do wykonania 5 kartek będą do dyspozycji uczestniczek. 


Informacje szczegółowe:

  • Data: 10 grudnia niedziela godz. 17.00-20.00
  • Miejsce: dom parafialny pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku Starych Szkotach – ul. Brzegi 45
  • Koszt uczestnictwa i materiałów na 5 kartek: 65 zł – należy wpłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia.
    • Jeśli masz problemy finansowe – poinformuj nas przy zapisach, by nie były one przeszkodą w możliwości uczestnictwa.

Liczba miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem w ciągu 5 dni roboczych od przesłania zgłoszenia.


 Formularz zgłoszeniowy

This form is disabled.

Wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila do Fundacji Radość Ewangelii oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką Prywatności Fundacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Fundacja Radość Ewangelii, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, wymaganych na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).