Rekolekcje skierowane są do kobiet samotnie wychowujących dzieci.

Pragniemy w tym czasie dotykać tematu osamotnienia często towarzyszącego takim sytuacjom, a jednocześnie na nowo odkrywać piękno kobiecości i macierzyństwa.

Będziemy dotykać trudnych aspektów samotnego macierzyństwa jak również szukać tego, co w macierzyństwie jest dla nas darem.

Chcemy ten czas przemierzać z Maryją przyglądając się m.in. sytuacjom: przyjęcia daru Życia mimo zagrożenia Jej śmierci, narodzin Jej Syna w ubogiej grocie, konieczności uciekania przed przemocą, bezdomności, nieobecności męża w czasie śmierci Jej Dziecka.

Będzie to czas na konferencje, modlitwę, spotkania w małych grupach a także na kawę.

Z uwagi na tematykę weekendu, zarówno prowadzący, jak i uczestnicy zobowiązują się do dyskrecji.

Informacje szczegółowe

  • Data: 24-26 maja (początek pt. godz. 18.00, zakończenie ndz. godz. 14.00)
  • Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie
  • Warunki: rekolekcje dochodzone z możliwością dodatkowej opieki nad dziećmi
  • Poczęstunek: w ramach rekolekcji zapewniamy obiad w sobotę oraz kawę i herbatę podczas przerw
  • Koszt uczestnictwa: 70 zł + ewentualny dodatkowy koszt za obiad dla dzieci (ustalany indywidualnie w zależności od wieku dziecka)

  • Jeśli masz problemy finansowe – poinformuj nas, by nie były one przeszkodą w możliwości uczestnictwa.

Ilość miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem.

Ramowy program i szczegółowe informacje zostaną wysłane do uczestników mailowo najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem.

Formularz zgłoszeniowy

Wypełniając formularz zobowiązujesz się do zachowania dyskrecji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją wydarzenia organizowanego przez Fundację Radość Ewangelii zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

Wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila do Fundacji Radość Ewangelii oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką Prywatności Fundacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Fundacja Radość Ewangelii, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, wymaganych na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).