Rekolekcje “Bóg ożywia zniszczone korzenie” są propozycją skierowaną w głównej mierze dla osób po doświadczeniu rekolekcji “Popękane serce. I co dalej? 5 kluczy do wolności.” lub innych, mających doświadczenie osobistej relacji z Jezusem i doświadczenie modlitwy Słowem Bożym.

Odkrywając już wcześniej ile wolności niesie moc prawdy i przebaczenia, jak również jaką moc mamy w Jezusie, pragniemy w tym czasie rekolekcji dotykać szczególnie wyjątkowej sfery relacji z osobami mającymi znaczący wpływ na nasze życie – z naszymi rodzicami, a także nami, jako rodzicami swoich dzieci.

Doświadczenia tych ważnych w życiu człowieka relacji lub ich brak mogą mieć m.in. wpływ na to: 

 • jak widzę siebie i innych
 • czy i jak potrafię kochać, i przyjmować miłość innych
 • czy i jak potrafię mówić o tym co czuję, i myślę
 • jak obecnie przeżywam relacje z innymi
 • jak przeżywam moją relację z Bogiem 

Podczas tych rekolekcji pragniemy zapraszać Jezusa do tych momentów naszego życia, z którymi sobie nie radzimy oraz przyjmować łaskę uzdrowienia tych ważnych relacji rodzic – dziecko oraz zranień, których doświadczamy i zadajemy innym. 

Znaczna część rekolekcji będzie przeżywana w atmosferze modlitwy w ciszy. Będzie to również czas konferencji, modlitwy osobistej i wspólnej oraz grup dzielenia.

Rekolekcje zawierają w swojej tematyce 5 kluczy Neala Lozano.

Z uwagi na tematykę weekendu, zarówno prowadzący, jak i uczestnicy zobowiązują się do dyskrecji.

Świadectwa z poprzednich rekolekcji można przeczytać TUTAJ.


Informacje szczegółowe o rekolekcjach:

 • Dla kogo: osoby, które uczestniczyły min. pół roku wcześniej w rekolekcjach “Popękane serce. I co dalej? 5 kluczy do wolności.” a także inne osoby, mających doświadczenie osobistej relacji z Jezusem i wzrastania w niej oraz doświadczenie modlitwy Słowem Bożym (przyjęcie będzie rozważane indywidualnie)
 • Data: 10-12 lutego 2023 (początek pt. godz. 17.00, zakończenie ndz. godz. 13.30)
 • Miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy w Gdańsku Sobieszewie – u Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża, ul. Przegalińska 29
 • Warunki: noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie
 • Koszt pobytu i uczestnictwa: 440 zł
 • Zaliczka za uczestnictwo: 140 zł należy wpłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia. Pozostałą kwotę najpóźniej do 30 stycznia.
  • Jeśli masz problemy finansowe – napisz do nas przy zapisach, by nie były one przeszkodą w możliwości uczestnictwa.

Ilość miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem.

Ramowy program i szczegółowe informacje zostaną wysłane do uczestników mailowo najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem.


Obowiązujące wytyczne dotyczące zapisów i uczestnictwa w rekolekcjach, w sytuacji pandemii koronawirusa.

Osoba zapisująca i potwierdzająca chęć uczestnictwa oświadcza, że:

 • jest zdrowa i nie ma objawów zakażenia koronawirusem

 Formularz zgłoszeniowy

Wypełniając formularz zobowiązujesz się do zachowania dyskrecji.

Akceptuję obowiązujące wytyczne dotyczące zapisów i uczestnictwa w rekolekcjach, w sytuacji pandemii koronawirusa, jak również biorę na siebie odpowiedzialność za ewentualne zachorowanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją wydarzenia organizowanego przez Fundację Radość Ewangelii zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

Wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila do Fundacji Radość Ewangelii oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką Prywatności Fundacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Fundacja Radość Ewangelii, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, wymaganych na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).