Każda kobieta, odpowiadająca na zaproszenie Oblubieńca, wchodzi na drogę życia konsekrowanego z całą historią swojego życia, która ją kształtowała. Są to przeżywane dobro i miłość, zranienia wynikające ze słabości, i grzeszności ludzkiej natury, a także sytuacje i rzeczywistość, na które nie miała wpływu.

Wzrastanie w miłości zawsze się dokonuje w relacjach. Dlatego każdy człowiek jest zaproszony, by poznawać, co kształtuje nasze relacje:

 • ze sobą,
 • z drugim człowiekiem,
 • i Bogiem,

aby stwarzać przestrzeń do pomnażania miłości w nas i wokół nas.

Czasem jest tak, że z powodu zranień i nieumiejętności radzenia sobie z ich skutkami, osoby nie doświadczają wolności, pokoju serca i radości w życiu codziennym.

Podczas tych rekolekcji pragniemy pozwolić Bogu, by nas przeprowadził przez te doświadczenia, wypełniając je Swoją miłością, by przywrócić nam pełnię i radość życia. Aby Jego Słowo obietnicy «Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia» J 8, 12, stawało się naszą codziennością.

Będzie to również czas poznawania różnych narzędzi, które mogą pomóc wprowadzić konkretne zmiany w naszym życiu i tym samym w relacjach, które przeżywamy.

Jeśli zastanawiasz się:

 • jak przeżywać relacje, które są trudne i które ranią?
 • jak poradzić sobie z krzywdą, której doświadczyłaś lub spowodowałaś?
 • co daje przebaczenie i jak przebaczać, by uwolnić swoje serce od urazy?
 • jak przeżywać swoją niemoc i doświadczać mocy Jezusa?
 • jaki masz wpływ na historię swoich zranień i czy możesz jeszcze być szczęśliwa?

i pragniesz doświadczyć zmiany oraz ożywiającej mocy Boga, zapraszamy.

Rekolekcje zawierają w swojej tematyce 5 kluczy Neala Lozano.

Będzie to czas na konferencje, modlitwę, spotkania w małych grupach a także na poczęstunek.

Z uwagi na tematykę weekendu, zarówno prowadzący, jak i uczestnicy zobowiązują się do dyskrecji.


Informacje szczegółowe

 • Data: 14-16 października (początek pt. godz. 17.00, zakończenie ndz. godz. 13.30)
 • Miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy w Gdańsku Sobieszewie – u Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża, ul. Przegalińska 29
 • Warunki: noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie, (od kolacji w pt. do obiadu w ndz.), dostęp do lodówki i czajnika
 • Koszt pobytu i uczestnictwa: 380 zł
 • Zaliczka za uczestnictwo: 150 zł należy wpłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia. Pozostałą kwotę najpóźniej do 30 września.
  • Jeśli masz problemy finansowe – napisz do nas przy zapisach, by nie były one przeszkodą w możliwości uczestnictwa.

Ilość miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem.

Ramowy program i szczegółowe informacje zostaną wysłane do uczestników mailowo najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem.


Obowiązujące wytyczne dotyczące zapisów i uczestnictwa w rekolekcjach, w sytuacji pandemii koronawirusa.

Osoba zapisująca i potwierdzająca chęć uczestnictwa oświadcza, że:

 • jest zdrowa i nie ma objawów zakażenia koronawirusem.

Powyższe wytyczne i zasady będą weryfikowane, wg aktualnie obowiązujących wytycznych sanitarnych, o czym będziemy informowali na bieżąco. 


 Formularz zgłoszeniowy

Wypełniając formularz zobowiązujesz się do zachowania dyskrecji.

Akceptuję obowiązujące wytyczne dotyczące zapisów i uczestnictwa w rekolekcjach, w sytuacji pandemii koronawirusa, jak również biorę na siebie odpowiedzialność za ewentualne zachorowanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z organizacją wydarzenia organizowanego przez Fundację Radość Ewangelii zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

Wypełniając formularz kontaktowy lub wysyłając maila do Fundacji Radość Ewangelii oświadczam, iż zapoznałem/am się z Polityką Prywatności Fundacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Fundacja Radość Ewangelii, moich danych osobowych w celach korespondencyjnych, archiwizacji oraz na potrzeby organizacji wydarzeń, wymaganych na podstawie art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).